-
Petrik de Heus

Opmerkingen zichtbaar maken voor leerlingen

Opmerkingen waren altijd alleen zichtbaar voor leerkrachten. Leerkrachten konden deze gebruiken om extra informatie in het portfolio te plaatsen.
We kregen van veel scholen de vraag om deze zichtbaar te maken voor de leerlingen. Leerkrachten kunnen dan extra feedback geven in het portfolio van de leerling.

Je kunt nu als school besluiten om alle nieuwe opmerkingen vanaf nu zichtbaar te maken voor leerlingen.
Ga naar https://bordfolio.nl/admin/school en vink "Leerlingen kunnen commentaar lezen" aan.

Zijn dan ineens al je opmerkingen zichtbaar?
Nee, opmerkingen die eerder gemaakt zijn blijven alleen zichtbaar voor leerkrachten.

Heb je een account aangemaakt na 26 januari dan zijn opmerkingen automatisch zichtbaar voor leerlingen.


Tweet

Meer weten? Lees ook onze andere artikelen op onze blog en volg ons op Twitter.

Andere artikelen:

Importeren van leerlingen

Geen zin om alle leerlingen met de hand toe te voegen? Het is nu mogelijk om leerlingen te importeren via een EDEXML bestand. EDEXML is een standaard voor de uitwisseling van administratieve gegevens van leerlingen, groepen en leerkrachten. De ge... lees verder
-
Petrik de Heus

Advent kalender

Deze maand hebben we meegedaan aan de "Advent of Code", een wereldwijde programmeerwedstrijd... lees verder
-
Marek de Heus

60 dagen gratis proberen

Proberen is geheel vrijblijvend en kost niets.

Maak een account aan en ervaar zelf hoe prettig Bordfolio werkt.