-
Petrik de Heus

Verslaglegging en Word bestanden

We hebben verslaglegging toegevoegd aan het menu voor leerlingen. Het is nu mogelijk om een verslag te maken over een leerling. De verslagen zijn geordend op datum.

Ook is het nu mogelijk om doc en docx bestanden te uploaden. Het uploaden van pdf bestanden blijft natuurlijk gewoon kunnen.


Tweet

Meer weten? Lees ook onze andere artikelen op onze blog en volg ons op Twitter.

Andere artikelen:

Meester Bram bij RTL nieuws

Bram van Mil van de Snijdersschool in Rijswijk was in een item van RTL nieuws te zien over het gebruik van tablets in het onderwijs. Bordfolio is ontwikkeld in samenwerking met de Snijdersschool. http://www.rtlnieuws.nl/nieuws/binnenland/meer-tab... lees verder
-
Petrik de Heus

Bordfolio nu gratis voor scholen vanwege Covid-19

Veel scholen in het hoger onderwijs zijn inmiddels gesloten. De kans dat dit ook voor lager en middelbaar onderwijs gaat gebeuren is reëel. Scholen die nog geen gebruik maken van Bordfolio, kunnen per direct gratis gebruik maken van Bordfolio tot... lees verder
-
Petrik de Heus

60 dagen gratis proberen

Proberen is geheel vrijblijvend en kost niets.

Maak een account aan en ervaar zelf hoe prettig Bordfolio werkt.