Petrik de Heus
Opdrachten: zet werk klaar voor leerlingen
Wil je als school dat leerlingen een verplicht aantal stukken in hun portfolio hebben? Of werk je met weekopdrachten en zou je deze willen koppelen met het portfolio? In Bordfolio kun je nu opdrachten aanmaken.
Met de nieuwe opdracht functie in Bordfolio kun je een opdracht met instructie klaar zetten. Geef de opdracht een titel en omschrijving, selecteer de leerlingen, kies eventueel een inleverdatum en klaar. De leerling ziet de opdracht, gaat aan de slag en kan het resultaat uploaden. Het werk komt dan automatisch in het portfolio van de leerling met de titel van de opdracht.Als leerkracht zie je wie er werk heeft ingeleverd en wie niet. Ingeleverd werk is meteen te bekijken.
Opdrachten zijn ook te koppelen aan leerlijnen net als werk in het portfolio. Zodra een leerling de opdracht inlevert, worden de tags/leerlijnen automatisch gekoppeld aan het werk.
De opdracht functionaliteit is voor iedereen beschikbaar die nu al gebruik maakt van het portfolio gedeelte.
Gebruik je alleen het planbord en wil je met opdrachten aan de slag? Neem dan contact met ons op en dan zetten we het opdrachten deel ook voor jou aan.
Meer weten? Lees ook onze andere artikelen op onze blog en volg ons op Twitter.
Andere artikelen:
Nieuwe features die het jou gemakkelijker maken
Wij doen er alles aan om Bordfolio zo prettig mogelijk te maken voor jou.
Wanneer je veel tags gebruikt, dan viel het beheren niet echt mee.
Tags zijn nu makkelijker aan te passen, we horen graag wat je er van vindt.
Zou je graag willen dat leer...
lees verder
Petrik de Heus
De Snijdersschool: referentieschool 2016
Referentiescholen (van School aan Zet) zijn scholen die op het gebied van Lerende Organisatie een...
lees verder
Petrik de Heus