-
Petrik de Heus

De Bras, onderwijs 2032 en Bordfolio

Het Platform Onderwijs2032 heeft in 2015 in opdracht van de staatssecretaris van Onderwijs een maatschappelijke dialoog gevoerd over de inhoud van het primair en het voortgezet onderwijs. Het doel was te komen tot een visie op de kennis en de vaardigheden die leerlingen moeten opdoen met het oog op (toekomstige) ontwikkelingen in de samenleving.

Eén van de uitgelichte scholen was de Bras uit Den Haag. Leerlingen van de Bras plannen s'morgens wat ze gaan doen en leggen hun resultaten vast in hun portfolio.

In de volgende video legt directeur Jan Bos uit hoe zij werken, onder andere met Bordfolio.




Tweet

Meer weten? Lees ook onze andere artikelen op onze blog en volg ons op Twitter.

Andere artikelen:

Filmpjes en PDF's in leerlingportfolio's

Het is nu mogelijk om PDF bestanden en filmpjes te uploaden in het portfolio van leerlingen. De formaten die we nu ondersteunen voor video zijn m4v, mov en mp4. Dit zijn de meest voorkomende formaten. De maximale grootte van de bestanden is 20MB.
-
Petrik de Heus

Opmerkingen zichtbaar maken voor leerlingen

Opmerkingen waren altijd alleen zichtbaar voor leerkrachten. Leerkrachten konden deze gebruiken om extra informatie in het portfolio te plaatsen. We kregen van veel scholen de vraag om deze zichtbaar te maken voor de leerlingen. Leerkrachten kunne... lees verder
-
Petrik de Heus

60 dagen gratis proberen

Proberen is geheel vrijblijvend en kost niets.

Maak een account aan en ervaar zelf hoe prettig Bordfolio werkt.