
Petrik de Heus
Meer gepersonaliseerd onderwijs met verbeterde groep functie
Heb je leerlingen in een plusklas zitten? Wil je activiteiten plannen voor een specifiekere doelgroep? Je kunt nu leerlingen in meerdere groepen plaatsen.
Leerlingen waren altijd gekoppeld aan 1 groep. Alle leerlingen konden kiezen voor de activiteiten van die groep. Dit maakte het soms lastig als je een deel van de groep andere activiteiten wilt laten kiezen.
Door leerlingen aan meerdere groepen te koppelen, kun je leerlingen meer gepersonaliseerd onderwijs bieden. Maak bijvoorbeeld een aparte groep aan voor leerlingen die nog niet zo goed kunnen lezen. Of maak een activiteit aan die alleen te kiezen is door een plusklas.
Hoe maak je een speciale groep aan? Heel eenvoudig, het is niet anders dan de groepen die je al kent: ga naar beheer -> organisatie, maak een nieuwe groep aan en voeg de leerlingen toe.
Meer weten? Lees ook onze andere artikelen op onze blog en volg ons op Twitter.
Andere artikelen:
Verslaglegging en Word bestanden
We hebben verslaglegging toegevoegd aan het menu voor leerlingen. Het is nu mogelijk om een verslag te maken over een leerling. De verslagen zijn geordend op datum.
Ook is het nu mogelijk om doc en docx bestanden te uploaden. Het uploaden van pdf...
lees verder

Petrik de Heus
Uitgelicht: de Snijdersschool
Iedere maand lichten wij een school uit die Bordfolio gebruikt. Als eerste praten we met Bram van...
lees verder

Petrik de Heus